ubezpieczymy twoją firmę

Ubezpieczenia firmowe

ubezpieczenie firmy od ognia sucha beskidzka
Ubezpieczenie mienia firmy od ognia i innych zdarzeń losowych

Ubezpieczymy nieruchomości, ruchomości i cały majątek w Twojej firmie od ognia i innych zdarzeń losowych. Dzięki temu nawet w razie pożaru utrzymasz płynność finansową i odbudujesz swój biznes.

oc firmy sucha beskidzka
OC firmy

Ubezpieczenie, które chroni Twoją firmę przed roszczeniami osób trzecich. W zależności od umów dodatkowych lub konstrukcji ubezpieczenia chroni ono przed rożnymi roszczeniami również pracowników wobec pracodawcy.

ubezpieczenie floty sucha beskidzka
Flota samochodowa

Jeśli Twoja firma posiada dużo pojazdów, możesz ubezpieczyć wszystkie na jednej polisie. Dzięki temu nie tylko oszczędzisz czas ale pakiety mogą być korzystniejsze niż indywidualne polisy.

oc zawodowe sucha beskidzka
Obowiązkowe OC zawodowe

Niektóre zawody mają np. fizjoterapeuta czy księgowy muszą posiadać ubezpieczenie OC, które zabezpieczają przed roszczeniami klientów w razie np. błędów w sztuce.

ubezpieczenie firmy od kradzieży sucha beskidzka
Ubezpieczenie mienia firmy od kradzieży z włamaniem i rozbojem

Ubezpieczymy majątek Twojej firmy przed kradzieżą i przed zniszczeniem podczas rozboju lub przez wandali. Możesz zabezpieczyć zarówno ruchomości, maszyny, narzędzia i środki finansowe.

oc przewoźnika sucha beskidzka
OC przewoźnika

Obowiązkowe ubezpieczenie dla firm, które zajmują się zawodowym przewożeniem towarów i transportem. Chroni przed roszczeniami w razie ewentualnych szkód na towarze lub szkód na osobach trzecich w czasie transportu.

gwarancje sucha beskidzka
Gwarancje

Gwarancje to różnego rodzaju kontrakty, które zabezpieczają obie strony w razie roszczeń. Przykładowo: gwarancja wykonania kontaktu jest idealnym zabezpieczeniem dla firm usługowych.

pomoc prawna sucha beskidzka
Pomoc prawna

Dodatkowe ubezpieczenie, które gwarantuje Ci konsultacje prawne i prawników w razie spornych sytuacji.