Ubezpieczymy twój majątek

Ubezpieczenia majątkowe

ubezpieczenie domu sucha beskidzka
Ubezpieczenie od ognia i innych zdarzeń losowych

Ubezpieczymy cały Twój majątek ruchomy oraz nieruchomości od pożaru oraz innych zdarzeń losowych np. powodzi, huraganu, trzęsień ziemi.

oc w życiu prywatnym sucha beskidzka
OC w życiu prywatnym

Zabezpieczymy Cię w razie roszczeń osób trzecich w razie wystąpienia szkód np. wjedziesz w kogoś na rowerze, ktoś poślizgnie się na Twojej posiadłości lub Twój pies kogoś ugryzie.

koszty poszukiwania przyczyny szkody sucha beskidzka
Koszty poszukiwania przyczyny szkody

Są sytuacje gdy szkoda pozostaje ukryta i należy np. skuć płytki lub rozbić ścianę żeby dostać się do miejsca awarii. Takie ubezpieczenie pokrywa koszty tych akcji.

ubezpieczenie ogrodu sucha beskidzka
Ubezpieczenie elementów ogrodu

Możesz ubezpieczyć stałe elementy ogrodu takie jak ogrodzenie, altanki czy inne od zniszczeń spowodowanych losowymi zdarzeniami lub kradzieży czy wandalizmu.

ubezpieczenie kradzieży sucha beskidzka
Ubezpieczenie od kradzieży z włamaniem i rozbojem

Ubezpieczymy Twoje ruchomości w razie kradzieży oraz wszelkie uszkodzenia majątku, które mogą powstać przy włamaniu lub rozboju. Także wandalizm.

assistance domowy sucha beskidzka
Assistance domowy

To ubezpieczenie daje możliwość wezwania odpowiednich specjalistów w razie wystąpienia nagłej awarii, która przeszkadza w normalnym życiu lub może wyrządzić szkody w majątku.

ubezpieczenie przepięć sucha beskidzka
Przepięcia

Ubezpieczenie od przepięć chroni Twoje sprzęty elektroniczne w razie uszkodzenia przez piorun oraz w razie uszkodzenia przez zwracia w sieci elektrycznej.

oc najemcy sucha beskidzka
Ubezpieczenie OC najemcy

Możesz ubezpieczyć się zarówno jeśli mieszkasz w wynajmowanym mieszkaniu, od szkód na majątku właściciela jak i wynajmując mieszkanie od szkód na majątku najemców.