Strona głównaUBEZPIECZENIA Ubezpieczenia na życie

Zabezpiecz siebie i swoją rodzinę

rodzina

Często poszukujemy najlepszego ubezpieczenia swoich dóbr materialnych. Nie zawsze jednak przykładamy należytą wagę do ubezpieczenia własnego życia i zdrowia. Zastanawiałeś się, co zrobiłaby Twoja najbliższa rodzina, gdyby przytrafiło się Tobie coś złego? Ciężka choroba lub nieszczęśliwy wypadek? Chcemy uzmysłowić Tobie, że jesteś odpowiedzialny nie tylko za siebie.

Naszym zdaniem nie ma na rynku ani jednej firmy która oferuje najlepsze produkty dla wszystkich. Jedne firmy mają lepsze oferty dla osób młodych, inne dla osób starszych. Są też takie, które mają produkty dla osób schorowanych i w podeszłym wieku tj. do 85 roku życia (bez żadnej ankiety medycznej). Jeżeli jesteś w przedziale wieku 18-66 lat i nie miałeś poważnych problemów zdrowotnych, to ubezpieczenie Ciebie będzie wydatkiem około 2 zł/dzień.

Jesteśmy niezależnymi doradcami ubezpieczeniowymi. Działamy w systemie brokerskim, współpracując ze wszystkimi wiodącymi Towarzystwami Ubezpieczeń na życie. Najważniejszy dla nas jest Twój interes dlatego dobierzemy produkt idealny dla Ciebie.

Jeżeli pracujesz zapytaj nas również o ubezpieczenie grupowe pracowników. Dzięki przystąpieniu do ubezpieczenia większej ilości osób oraz odpowiedniego wyboru zakresu ubezpieczenia, możesz jeszcze lepiej zabezpieczyć siebie i swoją rodzinę.

Projekt i wykonanie: virtuart.pl