Strona głównaUBEZPIECZENIA Ubezpieczenia grupowe

Ubezpieczenia grupowe dla firm

 

WSZYTSKIEv2

Ubezpieczenia grupowe są jedną z najczęściej wybieranych form zabezpieczenia życia i zdrowia pracowników. Dzięki temu, że jednorazowo przystępuje do programu kilka, kilkanaście a czasami nawet kilkaset osób, ubezpieczyciel jest w stanie zapewnić lepsze warunki ubezpieczenia niż w przypadku polisy indywidualnej.

Bardzo często pracownicy wybierają produkty dodatkowe w postaci świadczeń z tytułu urodzenia dziecka, czy śmierci rodziców. Problem polega jednak na tym, że każdy pracownik jest w innym wieku i niektórzy z nich nigdy nie skorzystają z wybranego zakresu ubezpieczenia (np. bardzo mało prawdopodobne jest, że 60 letni pracownik skorzysta ze świadczenia z tytułu urodzenia dziecka). Naszą rolą jest pomoc Tobie w wyborze najkorzystniejszego wariantu. Przygotujemy dla Ciebie ubezpieczenie z zakresem świadczeń z których faktycznie będziesz mógł korzystać.

Jeżeli w Twojej firmie jesteś już objęty ubezpieczeniem grupowym pracowników, prześlij do nas obowiązujący zakres ubezpieczenia. Przygotujemy lepszą ofertę i w Twoim imieniu przeprowadzimy wszystkie czynności związane ze zmianą ubezpieczyciela.

Współpracując z nami nie masz nic do stracenia. Zostaniesz tylko i wyłącznie lepiej ubezpieczony.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, chcesz z nami współpracować, lub uważasz, że powinniśmy dokonać zmian na naszej stronie internetowej

NAPISZ DO NAS!

Projekt i wykonanie: virtuart.pl